بازرگانی گز آراد
خانه / گز اصل / خرید گز حسین کرمانی اصل

خرید گز حسین کرمانی اصل

گز حسین کرمانی یکی از برندهای بنام و مشهور گز کشور اصفهان بوده است. که جهت سفارش خرید عمده این انواع گز اصل حسین کرمانی به صورت اینترنتی می توانید از طریق این نمایندگی فروش آنلاین سفارشات خود را ارائه و خریداری نماید.

گز حسین کرمانی

گز اصل حسین کرمانی اصفهان

همانطور که در بخش قبل اشاره کردیم این برند یکی از قدیمی ترین برندهای تولید کننده ی گز ایرانی بخش اصفهان بوده است. و از گذشته تا به امروز بنابر تولیدات نوع گز سنتی و اصیل تا به امروز توانسته است بهترین برند در بین گزها بوده و بیشترین سطح بازار فروش را به خود اختصاص دهد.

گز اصل حسین کرمانی

گز اصل حسین کرمانی

گز کرمانی مؤسسه ای با قدمت یکصد و ده سال و با شهرتی نیکو و مثال زدنی به عنوان یک مجموعه موفق و کارآمد در فضای کسب و کار و همچنین در رده صنایع ممتاز کشور در حوزه غذا و تغذیه می باشد.

محصولات و تولیداتی که از گزهای این برند در بازار می توان تهیه کرد گزهای چون لقمه ای آردی با درصد های متنوع از مغزهای پسته بادام و دیگر محصولات تولیدی همراه بوده اند. مانند:

  1. گز لقمه آردی
  2. گز پسته بادام
  3. گز سوهانی لقمه
  4. سوهان عسلی
  5. پولکی و نبات

گز حسین کرمانی

تولیدات گز اصل و مخصوص کرمانی چیست؟

تولیدات گز این برند چون دیگر برندها شامل همان گزهای معروف لقمه ای آردی بوده است. حال اگر برخی از این برندها تولیدات جدید از طعم های مختلف را ارائه می دهند ولی این گز اصل حسین کرمانی تا به امروز تولیدات این گز سنتی و اصیل لقمه آردی با طعم های خاص را ارائه می دهد که البته از این گزهای سنتی و اصیل را امروزه در مدل های بسته بندی نوع ترمه و خاتم نیز موجود می باشد.

  • گز لقمه مخصوص پسته بادام
  • گز لقمه آردی ویژه پسته
  • گز لقمه آردی فوق ممتاز
  • گز لقمه پسته فوق ممتاز
  • گز لقمه بادام فوق ممتاز

گز حسین کرمانی

نمایندگی خرید آنلاین گز اصل کرمانی حسین

جهت سفارش خرید گز اصل حسین کرمانی در ایران می توانید به صورت اینترنتی از طریق این نمایندگی فروش تهیه و خریداری نماید. این سفارشات خرید که در نوع عمده به ثبت می رسد در سرتاسر بازار ایران توزیع می گردد بنابراین این امکان و فرصت نیز وجود دارد که برای سفارشات خرید صادراتی خود نیز در این بخش اقدام نماید و از طریق راههای ارتباطی با ما در تماس باشید.

خرید گز آردی اصفهان

شرکت بازرگانی گز آراد:
خانم محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09136747925
آدرس کانال: aradgaztrading@
پست الکترونیکی: kpersiangaz@gmail.com

مطلب پیشنهادی

گز آردی کرمانی

فروش گز آردی اصفهان کرمانی

گز آردی کرمانی یکی از برندهای عرضه شده ی گز اصفهان در بازار کشور بوده …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تلگرام