بازرگانی گز آراد
خانه / گز اصفهان / خرید گز رژیمی تازه اصفهان

خرید گز رژیمی تازه اصفهان

گز رژیمی اصفهان یکی از نمونه تولیدات گز عرضه ی بازار بوده است که بازار فروش مخصوص به خود را دارا می باشد و این سفارشات خرید عمده انواع گز رژیمی تازه و درجه یک از برندهای تولید کننده ی گز اصفهان را به طور مستقیم می توانید در این بخش خریداری نماید.

گز رژیمی

معرفی تولیدات انواع گز اصفهان

اصفهان مهد تمدن های فرهنگی و تاریخی کهن ایران زمین بوده است که در خود یکی از بهترین و خوشمزه ترین نوع سوغاتی ها را تهیه تولید و روانه ی بازار مصرف می کند. این سوغاتی اصیل و سنتی ایرانی اصفهان گز نام دارد و با قدمت چندین و چند ساله ی خود امروزه در بازارهای جهانی بسیار پرطرفدار گردیده است.

گز رژیمی

پس این تولیدات انواع گز اصفهان متشکل از تولیدات متنوع گزهای سنتی چون لقمه ای، آردی با سکه ای می باشد که البته تنوع در طعم و مزه و نوع تولید بسیار متنوع بوده نمونه های موجود در بازار تولید و فروش اعم از:

 1. گز لقمه رژیمی
 2. گز لقمه انگبینی
 3. گز پسته بادام
 4. گز میوه ای
 5. گز سنتی
 6. گز صنعتی
 7. گز کیلویی
 8. گز بسته بندی
 9. و … .

گز رژیمی

تولیدات نوع گز رژیمی چگونه اند؟

یکی از انواع نام برده و معرفی شده ی تولید گز اصفهان گز رژیمی می باشد و طبق نامگذاری صورت گرفته این گز رژیمی مناسب برای افراد دیابتی می باشد. پس این گز رژیمی تهیه شده از گیاه استویا بوده که در نوع لقمه ای با مغزهای پسته ای و بادام همراه می باشد که دارای درصد های تولیدی متفاوتی هم می باشد اعم از:

 • گز رژیمی پسته ۲۸ درصد
 • گز رژیمی بادام ۲۸ درصد
 • گز رژیمی پسته ۱۸ درصد
 • گز رژیمی بادام ۳۲ درصد

گز رژیمی

تولید کنندگان گز رژیمی اصفهان

قطب تولیدی گز ایران اصفهان با بلداجی بوده است و واحد های تولیدی گز در پایتخت گز اصفهان بسیار بوده بنابراین هر یک از این واحدهای تولیدی گز محصولات متنوعی از گز را تهیه تولید و روانه ی بازار مصرف می کند. پس این تولید کنندگان گز رژیمی اصفهان عبارتنداز:

 1. گز سکه اصفهان
 2. گز فرامنش اصفهان
 3. گز کامور اصفهان
 4. گز معراج اصفهان
 5. گز باس اصفهان

گز رژیمی

مرکز خرید عمده گز تازه رژیمی اصفهان

این بخش از بازار گز ایرانی عرضه کننده ی تولیدات متنوع از محصولات گز اصفهان بوده است که تولیدات تازه و درجه یک از گزهای رژیمی نیز یکی از موارد انتخابی گزها در بازار فروش این بخش می باشد. پس می توانید در این مجموعه بهترین تولیدات از گزهای رژیمی لقمه ای به همراه دیگر محصولات تولیدی رژیمی را با قیمت های مناسب در یک خرید مستقیم خریداری نماید.

گز رژیمی

شرکت بازرگانی گز آراد:
خانم محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09136747925
آدرس کانال: aradgaztrading@
پست الکترونیکی: kpersiangaz@gmail.com

مطلب پیشنهادی

گز فله ای

فروش ارزان گز ۵ کیلویی فله ای اصفهان

گز فله ای اصفهان که در تمامی مراکز فروش پرطرفدار بوده است فروش عمده از …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تلگرام