بازرگانی گز آراد
خانه / گز اصلی / خرید گز صادراتی اصلی بلداجی شاهکار

خرید گز صادراتی اصلی بلداجی شاهکار

گز صادراتی شاهکار

گز صادراتی شاهکار را می توان یکی از پیشنهادات گز بلداجی در این مرکز نام برد و معرفی کرد که برای خرید عمده از انواع گز اصلی شاهکار بلداجی می توانید در این بخش درخواست های خود را به ثبت رسانید برای سفارشات صادراتی.

بهترین های تولید گز صادراتی شاهکار

گز صادراتی از مجموعه انواع و اقسام گوناگون گزها تقسیم بندی می شود به این دلیل که هر بازار صادراتی از گز ایرانی متقاضی خرید نوعی از تولیدات صورت گرفته ی گزها بوده است. این تنوع از گزهای صادراتی می تواند مربوط به برند گز، نوع مغز گز، مدل بسته بندی گز و … مربوط بوده باشد که منجر به تنوع در بازار فروش و صادرات گز می گردد.

گز صادراتی شاهکار

موضوع این بخش هم در ارتباط با بهترین گز صادراتی بوده است که ادامه می دهیم با معرفی بهترین تولید کنندگان گز صادراتی که شامل شرکت های تولید کننده ی بسیاری از گز اصفهان بلداجی بوده اند. برند انتخابی و پیشنهادی بازار صادرات از گز را برترین برند پایتخت گز ایران بلداجی معرفی می کنیم که با نام تجاری گز شاهکار اصلی معروف بوده است.

این برند همچون سایر تولید کنندگان تولیداتی از قبیل گزهای لقمه ای، آردی را دارا بوده اما در نوع ویژه از گزهای سنتی و اصیل تولید می نماید. بنابراین دسته بندی و ارائه ی لیست تولیدات گز شاهکار اصلی بلداجی برای بازار صادرات با پخش داخل را می توان یک مدل نام برد که اعم از:

 1. گز پسته ای غنی شده با انگبین ۴۳%
 2. گز پسته ای بیدمشکی ۳۸%
 3. گز پسته ای ۴۲% انگبین
 4. گز پسته بادام ۳۸%
 5. گز کادویی پسته لیلیوم
 6. گز کادویی پسته ترمه
 7. گز کادویی پسته صندوقچه
 8. گز پسته فله ۴۲%
 9. گز پسته فله ۳۸%

و … . البته باید گفت که شامل تولیدات درصد پایین از این گزهای مغز پسته و بادام چون گزهای ۱۸%، ۲۸% با ۱۰ % مغز بادام و پسته ای در نوع تولیدات فله ای کیلویی نیز موجود می باشد.

گز صادراتی شاهکار

مرکز خرید گز صادراتی عمده بلداجی

مرکز خرید عمده گز شاهکار صادراتی اصلی بلداجی را می توانید در این بخش از بازار آنلاین که بطور مستقیم از بخش تولیدی عرضه می گردد خریداری نماید که این فروش صادراتی از گز بلداجی تنها به تولیدات گزهای شاهکار اصلی ختم نمی شود بلکه براساس نوع تقاضای بازار مصرف کننده این فروش صورت می گیرد و به سراسر کشور ارسال می شود. مانند:

 • گز اثلی ۳۰۳ بلداجی
 • گز جهان نما بلداجی
 • گز قدس بلداجی
 • گز فردوس بلداجی
 • گز ملت بلداجی
 • گز طلایی بلداجی

گز صادراتی شاهکار

شرکت بازرگانی گز آراد:
خانم محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09136747925
آدرس کانال: aradgaztrading@
پست الکترونیکی: kpersiangaz@gmail.com

مطلب پیشنهادی

گز اصلی شاهکار

قیمت بهترین گز باکیفیت اصلی شاهکار بلداجی

گز اصلی شاهکار که از برندهای مشهور تولید کننده ی گز در پایتخت گز ایران …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تلگرام