بازرگانی گز آراد
خانه / گز اصفهان / فروش سوهان گزی لقمه ۳۰۰ گرمی اصفهان

فروش سوهان گزی لقمه ۳۰۰ گرمی اصفهان

فروش سوهان گزی نوع لقمه ای در بازار فروش با اینکه همراه با برندهای تولیدی مختلفی عرضه شده است در وزن های متفاوت از بسته بندی ها نیز موجود هستند که این فروش هم در ارتباط با سوهان گزی لقمه ای ۳۰۰ گرمی تولید اصفهان می باشد.

فروش سوهان گزی

سوهان گزی چیست؟

گز را جزء شیرینی جات های معروف و اصیل ایرانی معرفی کرده اند که در کنار تولیدات گز های اصیل و سنتی ایرانی دیگر محصولات تولیدی از گز را نیز ارائه دادند که با نام سوهان گزی معروف می باشد. این سوهان گزی طبق نامگذاری صورت گرفته ی ان ترکیبی از مایه ی گز با رویه ای از سوهان بوده است. گز که خود دارای ارزش غذایی بالای بوده و در کنار ان با ترکیب شدن سوهان ارزش ان را دو چندان می کند. این سوهان گزی تولید شده را در نوع مغزدار با بی مغز لقمه ای در تنوعی از بسته بندی ها و کیلویی عرضه می شود. مانند:

  • گز سوهانی پسته ای
  • گز سوهانی خلال بادام
  • گز سوهانی چهار مغز
  • گز سوهانی نارگیلی
  • گز سوهانی زعفرانی
  • گز سوهانی عسلی

فروش سوهان گزی

تولیدات سوهان گزی اصفهان چگونه است؟

خب بخش های تولید کننده ی سوهان گزی ایران همان پایتخت های تولید کننده ی گز ایران اصفهان با بلداجی بوده است که البته قم خود مرکز تولیدی سوهان ایران می باشد ولی در بازار فروش سوهان گزی اصفهان بلداجی را به مراتب بیشتر از سوهان گزی قم می شناسند. و حال این تولیدات سوهان گزی اصفهان همانطور که اشاره کردیم تولیداتی از نوع لقمه ای از طعم های مختلف در مدل های بسته بندی و فله ای به فروش می رسد.

فروش سوهان گزی

فروش سوهان گزی ۳۰۰ گرمی بسته بندی

و اما فروش این مرکز از سوهان گزی ها که در هر دو مدل بسته بندی و فله ای موجود هستند شامل برندهای تولید کننده ی مختلف از تولید کنندگان اصفهان نیز بوده است. فروش سوهان گزی ۳۰۰ گرمی اصفهان مربوط به یکی از برندهای تولید کننده ی گز این منطقه می باشد که در کنار تولیدات متنوع از گزهای لقمه ای و آردی خود این تولید سوهان گزی لقمه ای را نیز افزدوه است.

فروش سوهان گزی

شرکت بازرگانی گز آراد:
خانم محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09136747925
آدرس کانال: aradgaztrading@
پست الکترونیکی: kpersiangaz@gmail.com

مطلب پیشنهادی

گز مغزدار بادام

خرید گز مغزدار بادام نارگیلی ۱۰% فله

گز مغزدار بادام که در مجموعه واحدهای تولیدی همراه با اقسام گوناگونی از طعم ها …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تلگرام