بازرگانی گز آراد
خانه / گز انگبینی / فروش گز سکه ای انگبینی پسته معراج

فروش گز سکه ای انگبینی پسته معراج

گز انگبینی پسته

گز انگبینی پسته معراج که از برش گزهای سکه ای، لقمه ای با آردی بوده است در این بخش از فروش تولیدات گز سکه ای انگبینی با مغز پسته ای لحاظ شده است که من جلمه گز ۲۸% مغز پسته ای بشمار می رود.

مجموعه تولیدات انواع گز سکه ای

مجموعه برش های زده شده در تولیدات گز طبق گفته های پیشین خود گز لقمه ای، آردی با سکه ای بوده است که پرطرفدارترین نوع ان در بازار گز لقمه ای بعد گز آردی و در نهایت گز سکه ای بوده است که همچنان با مغز پسته ای، بادامی و مخلوط تهیه می شوند که البته وجود سایر انواع مغزها در نوع مخصوص و سفارشی تهیه می گردد البته با تنوعی از درصد مغزهای متفاوت.

گز انگبینی پسته

اما با توجه به موضوع این بخش می پردازیم به وجود انواع گز سکه ای موجود در بازار گز سکه ای که برش های چون سکه را دارا بوده اند همچون گز آردی بدون سلفون پیچ لقمه ای بوده است و متفاوت از گز آردی به این صورت که آرد در لابه لای گز وجود ندارد. و تنوعی که در این گز سکه ای می توان دید در طعم های لحاظ شده با درصد مغز مصرفی بوده است که دسته بندی این انواع طعم گز سکه ای و درصد مغزهای تولید شده عبارتنداز:

  1. گز سکه ای انگبینی
  2. گز سکه ای زعفرانی
  3. گز سکه ای ترنجبینی
  4. گز سکه ای بیدمشکی
  5. گز سکه ای ۱۸% پسته بادام
  6. گز سکه ای ۲۸% پسته بادام
  7. گز سکه ای ۲۵% پسته بادام
  8. گز سکه ای ۳۸% پسته بادام
  9. گز سکه ای ۴۲% پسته بادام

تولیدات گز سکه ای علاوه بر اینکه بین تولیدات برند گز اصفهان چون معراج به چشم می خورد در اصل دارای یک طرح و مدل از تولیدات این گز سکه ای می باشد اما در بین گز سکه ای انتیک می توان به چندین و چند مدل از انواع گز های سکه ای ان اشاره کرد که در نوع انگبینی با زعفرانی بوده اند اما تنوع را در بین بسته بندی های ارائه شده می توان تهیه کرد.

گز انگبینی پسته

فروش گز معراج پسته انگبینی

فروش گز معراج من جمله گز سکه ای انگبینی ان در این بخش که بصورت عمده برای بخش های خاصی از بازار فروش عرضه می شود امکان خرید از سایر تولیدات گز این برند مشهور گز اصفهان نیز امکان پذیر بوده است. در اصل یک خرید و فروش مستقیم از بخش تولیدی صورت می گیرد که دسترسی و خریدی اسان را برای عمده خریداران گز در بازار صادرات و بازارهای پخش داخل فراهم ساخته است.

گز انگبینی پسته

شرکت بازرگانی گز آراد:
خانم محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09136747925
آدرس کانال: aradgaztrading@
پست الکترونیکی: kpersiangaz@gmail.com

مطلب پیشنهادی

گز لقمه 400 گرم

خرید گز لقمه ۲۸درصد پسته بادام ۴۰۰گرم

گز لقمه ۴۰۰ گرم در هر بخشی از مراکز فروش کشور می تواند برگرفته از …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تلگرام