بازرگانی گز آراد
خانه / گز بادام / فروش گز نارگیل و بادام بسته بندی ۲۴ عددی

فروش گز نارگیل و بادام بسته بندی ۲۴ عددی

فروش گز نارگیل و بادام که این روزها می توان از طعم های جدید تولیدی در بین گزها بوده است در مدل های بسته بندی استندی ۲۴ عددی در بازار عرضه و به فروش می رسد. فروش این گزهای نارگیل و بادام از تولیدات گز مرداویج اصفهان می باشد.

قیمت گز لقمه

بهترین تولید گز مغز بادام کدام است؟

هر یک از انواع گزهای تولید شده برای افراد متفاوت جامعه طعم و مزه ی خاص و ویژه ای را دارد و هر یک دوستدار و خواهان نمونه ای از این تولیدات گزها می باشند. برای مثال بخشی از این تولیدات عمده ی گز در ارتباط با تولید نوع گزهای مغز بادام لقمه ای و یا آردی می باشد. حال که این گزهای مغز بادام باز از درصد های مختلف این مغز و طعم های متنوع تهیه و روانه ی بازار مصرف می شود. پس در مجموع از بهترین های گز تولیدی بوده است و می توانید از بین برندهای مختلف تولید کننده انتخاب و خریداری نماید.

معرفی انواع بسته بندی گز در ایران

بسته بندی های ارائه داده شده از تولیدات گز را می بینیم که در بین برندهای تولید کننده ی مختلف گز متفاوت بوده است. و این بسته بندی گز ها هر یک طرح های مدرن و به روزی را دارا هستند که با زیبای خاص خود باعث جذب مشتری به سمت خود می شود. البته هر یک از این بسته بندی گزها نیز برای خود وزن های مختلفی را دارند و یکی از عوامل تاثیرگذار بر قیمت فروش بوده است.

فروش گزپسته

انواع طعم تولیدی گز مغز بادام در بازار

و اما می پردازیم به این انواع طعم تولیدی از گزهای بادامی که هر یک متناسب با بازارهای فروش مختلف در ایران عرضه می شود. و این طعم های معروف تولیدی گز بادامی اعم از:

  • گز بادام با طعم نارگیل
  • گز بادام با طعم ترنجبین
  • گز بادام با طعم انگبین
  • گز بادام با طعم شکلاتی
  • گز بادام با طعم علفی

سفارش گز صادراتی

فروش گز بادام با طعم نارگیل بسته بندی

فروش گز بادام و نارگیل نوع بسته بندی این بخش که در جعبه های استندی و ۲۴ عددی بوده اند می توان گفت که از تولیدات گزهای اصفهان برند مرداویج عرضه می شود که البته علاوه بر نوع بسته بندی تهیه ی مدل های فله ای ان نیز امکان پذیر بوده است و همچنین می توان به دیگر برندهای تولید کننده این گزها با طعم نارگیلی نیز بوده باشیم من جمله گز بوعلی سینا که تولید کننده ی گز نارگیل با مغز پسته ای ۳۸ درصد می باشد.

شرکت بازرگانی گز آراد:
خانم محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09136747925
آدرس کانال: aradgaztrading@
پست الکترونیکی: kpersiangaz@gmail.com

مطلب پیشنهادی

گز مغزدار بادام

خرید گز مغزدار بادام نارگیلی ۱۰% فله

گز مغزدار بادام که در مجموعه واحدهای تولیدی همراه با اقسام گوناگونی از طعم ها …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تلگرام