بازرگانی گز آراد
خانه / گز کرمانی / قیمت انواع گز کرمانی ۲۸ درصد

قیمت انواع گز کرمانی ۲۸ درصد

قیمت گز کرمانی در بازار ایران به مراتب از دیگر انواع برندهای تولیدی گز اصفهان کمی بالاتر بوده است. این تولیدات گز کرمانی که تنوعی از محصولات چون گز لقمه ای با آردی و سوهان گزی با پولکی نبات های مرغوب می باشد پرطرفدار و پرفروش هستند.

گز اصفهان عبدالرزاق کرمانی

در اصفهان می توان به وجود برندهای تولیدی بی شماری اشاره کرد که هر یک به نوعی در بازارهای داخلی و جهانی مشهور هستند. یکی از این برندهای معروف و مهشور گز اصفهان با نام تجاری گر کرمانی معرفی شده است. این برند تولیدی تولیداتی از قیبل انواع گزهای لقمه ای آردی را در نوع سنتی، صنعتی و اصیل تهیه و تولید می گردد. البته در کنار تولیدات این انواع گزها دیگر محصولات نیز عرضه می شود.

قیمت گز کرمانی

انواع محصولات گز کرمانی

و اما این انواع و دیگر محصولات تولیدی از گزهای کرمانی را در ابتدا معرفی می کنیم از تولیدات گزهای لقمه ای با آردی که این دو محصول از درصد های مختلف با مغزهای پسته ای بادامی تولید می گردند. و حال می پردازیم به معرفی دیگر محصولات تولیدی این برند که عبارتنداز:

 1. گز سوهانی لقمه ای
 2. سوهانی عسلی
 3. پولکی مخلوط
 4. نبات شاخه زعفرانی

قیمت گز کرمانی

انواع گز ۲۸ درصد کرمانی

در بین این تولیدات متنوع و گوناگون از گزهای لقمه ای و آردی کرمانی یکی از درصد های تولیدی گز این برند گزهای ۲۸ درصد بوده است. این نمونه گز تولیدی در دو مدل لقمه ای با آردی بوده است و نمونه های تولید شده و موجود در بازار خرید اعم از:

 • گز لقمه ای پسته- ۲۸ درصد
 • گز لقمه ای بادام- ۲۸ درصد
 • گز آردی پسته- ۲۸ درصد
 • گز آردی بادام-۲۸ درصد
 • گز آردی مخلوط- ۲۸ درصد
 • گز لقمه مخلوط- ۲۸ درصد
 • گز لقمه ربعی- ۲۸ درصد

قیمت گز کرمانی

نمایندگی اینترنتی فروش محصولات کرمانی

این برند محبوب تولیدی گز اصفهان کرمانی دارای نمایندگی های فروش در بخش های مختلف از بازار کشور بوده است. اما یکی از نمایندگی های فروش در سراسر بازار ایران این مجموعه می باشد که عرضه کننده ی عمده محصولات گز کرمانی می باشد. پس می توان دید که هم در زمان و هم در هزینه صرفه جویی گشته و به طور مستقیم از مرکز تولیدی این گزها تهیه و عرضه و ارسال می گردند.

شرکت بازرگانی گز آراد:
خانم محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09136747925
آدرس کانال: aradgaztrading@
پست الکترونیکی: kpersiangaz@gmail.com

مطلب پیشنهادی

گز آردی کرمانی

فروش گز آردی اصفهان کرمانی

گز آردی کرمانی یکی از برندهای عرضه شده ی گز اصفهان در بازار کشور بوده …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تلگرام