بازرگانی گز آراد
خانه / گز بادام / قیمت خرید گز بادام مخلوط ترنجبینی بیدمشکی

قیمت خرید گز بادام مخلوط ترنجبینی بیدمشکی

قیمت خرید گز با توجه به اینکه چه نوع گزی انتخاب و خریداری می گردد متفاوت هستند و در این بخش تولیدات نوع گزهای مغز بادام و مخلوط از طعم های ترنجبینی و بیدمشکی عرضه می شود.

قیمت خرید گز

انواع طعم تولیدی گز بادام و مخلوط

گز تولید شده از مغزهای پسته ای و یا بادام بوده اند که می توان به وجود گزهای مغزدار مخلوط از پسته و بادام نیز اشاره کرد. و هر یک از تولیدات این گزها برای خود درصد های متفاوتی از این دو مدل مغز را شامل هستند پس یکی از عوامل تاثیرگذار بر قیمت فروش این درصد مغز بوده است. در کنار ان می توان به طعم های متنوع تولیدی از گزها اشاره کرد و تولیداتی از طعم انواع انگبین های گیاهی را دارا هستند اما درصد های تولیدی از این دو مدل گز مغزدار در بازار عبارتنداز:

  1. گز بادام مخلوط- ۱۰%
  2. گز بادام مخلوط- ۱۸%
  3. گز بادام مخلوط- ۲۰%
  4. گز بادام مخلوط- ۲۵%
  5. گز بادام مخلوط- ۲۸%
  6. گز بادام مخلوط- ۳۰%
  7. گز بادام مخلوط- ۳۲%
  8. گز بادام مخلوط- شکلاتی
  9. گز بادام مخلوط- رژیمی
  10. گز بادام مخلوط- لوکس

قیمت خرید گز

دسته بندی تولیدات گز ترنجبینی و بیدمشکی

خب با وجود این درصد های متفاوت از مغزها طعم های معرفی شده برای فروش گزهای بیدمشکی با ترنجبینی بوده اند که تولیداتی همچون گزهای لقمه ای آردی با سکه ای را شامل می شوند و علاوه بر مغزهای بادام و مخلوط تولیدات گز پسته ای را نیز دارا هستند. با اینکه طعم های خوشمزه و بی نظیری را به گز می بخشند اما هستند دیگر طعم دهنده های گز که متناسب با ذائقه و سلیقه های مختلف افراد تهیه و تولید شده اند.

فروش گز ارزان

خرید عمده گز بادام مخلوط طعم دار با قیمت مناسب

پس خرید عمده گزهای این بخش شد تولیدات گزهای بادام با مخلوط از طعم های بیدمشکی و ترنجبینی که تولیدات نوع گز پسته ای ان را نیز شامل می گردد با قیمت های مناسب به فروش می رسد و تفاوت قیمت های فروش را می توان از لحاظ برندهای عرضه کننده با درصد های تعیین شده از گز ها دید.
فروش این گزهای بادام با مخلوط علاوه بر اینکه در بازارهای ایرانی بسیار پرطرفدار و پرفروش بوده است می توان دید که در سفارشات صادراتی نیز خواهان این نوع مغز گز با طعم های تولیدی نیز بوده اند.

شرکت بازرگانی گز آراد:
خانم محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09136747925
آدرس کانال: aradgaztrading@
پست الکترونیکی: kpersiangaz@gmail.com

مطلب پیشنهادی

گز مغزدار بادام

خرید گز مغزدار بادام نارگیلی ۱۰% فله

گز مغزدار بادام که در مجموعه واحدهای تولیدی همراه با اقسام گوناگونی از طعم ها …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تلگرام