بازرگانی گز آراد
خانه / گز اصفهان / قیمت گز سوهان عسلی اصفهان

قیمت گز سوهان عسلی اصفهان

گز سوهان عسلی اصفهان را می توان از برندهای تولید کننده ی متفاوتی نام برد که قیمت فروش هر یک از نمونه ای عرضه شده ی این گز سوهان عسلی متفاوت اما مناسب عمده در سرتاسر بازار ایران توزیع پخش و به فروش می رسد.

گز سوهان عسلی

تولیدات گز سوهان اصفهان چگونه است؟

تولیدات اصیل و سنتی گز اصفهان را همراه با تولیدات تمام انواع و اقسام گوناگون گزها می توان دید و نام برد که هر یک همراه با نام های تجاری مختلفی را دارا هستند. اما در کنار این تولیدات اصیل و سنتی از گزها دیگر محصولات گزی چون گز سوهان نیز عرضه می گردد.
این محصول چون گزهای لقمه ای توانست بازار فروش فوق العاده ای را به خود اختصاص دهد در اصل مورد استقبال کثیری از افراد قرار گرفت. بنابراین تولیدات صورت گرفته و ارائه شده از گز سوهان اصفهان در بازار تولید و فروش می توان به چند مورد از نظر طعم و مزه دسته بندی کرد.

  • گز سوهان عسلی
  • گز سوهان زعفرانی
  • گز سوهان دارچینی
  • گز سوهان زنجبیلی
  • گز سوهان جوانه گندم

گز سوهان عسلی

انواع گز سوهان عسلی اصفهان

و اما تولید کنندگان گز سوهان عسلی اصفهان همانطور که گفته شد بخش های از مجموعه مراکز تولیدی مختلف در سطح استان اصفهان چون شهرک های صنعتی بوده اند. گز سوهانی عسلی اصفهان با اینکه برندهای تولید کننده ی متعدد را شامل می گردد در نوع متنوعی از بسته بندی ها نیز این محصول را ارائه داده است چون بسته بندی و کیلویی که نوع بسته بندی گز سوهانی می تواند مانند گز در جعبه های کادویی تا پاکتی با وزن های مختلف را شامل گردد.

  1. گز سوهان عسلی کادویی
  2. گز سوهان عسلی ۵۰۰ گرمی
  3. گز سوهان عسلی ۷۰۰ گرمی
  4. گز سوهان عسلی ۸۰۰ گرمی
  5. گز سوهان عسلی ۱۰۰۰ گرمی

گز سوهان عسلی

فروش بهترین گز سوهان عسلی با قیمت ارزان

بهترین گز سوهان عسلی اصفهان با قیمت های مناسب و ارزان قیمت را می توانید در این مجموعه به طور مستقیم از درب کارخانه تهیه و خریداری نماید که براساس درجه های کیفی در تولید می توان دید که همراه با کمی اختلاف در نرخ قیمت فروش هستند اما مناسب عرضه می شوند که جهت پخش بازار ایرانی با صادرات به کشورهای مختلف جهانی تهیه می گردد.

گز صادراتی

شرکت بازرگانی گز آراد:
خانم محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09136747925
آدرس کانال: aradgaztrading@
پست الکترونیکی: kpersiangaz@gmail.com

مطلب پیشنهادی

گز زعفرانی عسلی

فروش گز زعفرانی عسلی تازه فله عمده

گز زعفرانی عسلی تازه را می توانید در نوع سفارشات مخصوص بصورت فله ای در …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تلگرام