بازرگانی گز آراد
خانه / گز ترنجبینی / قیمت گز مخلوط گلریز ترنجبینی

قیمت گز مخلوط گلریز ترنجبینی

قیمت گز مخلوط را می توان براساس نمونه های تولید شده ی ان مقایسه کرد. در اصل قیمت فروش ثابتی را ندارند که این امر دلایل مرتبط به خود را دارد. و در حال حاضر بحث مربوط به قیمت فروش گز گلریز مخلوط با طعم های ترنجبینی بوده است.

قیمت گز مخلوط

گز گلریز چیست؟

گز که در مدل های لقمه ای با آردی تهیه و تولید می گردد هر یک از انها با مدل های مختلفی نیز برش داده می شوند. برشی که برای گزهای لقمه ای از گذشته تا به امروز وجود داشته همان اشکل مربعی شکل را به همراه دارد. اما این گزهای آردی بوده اند که در اشکال هندسی چون دایره ای و مربع عرضه شده اند و می بینیم که طبق سایز برش خورده ی گز آردی ان را با نام گز آردی گلریز و یا گلدرشت معرفی می کنند. بهترین حالت در بازار فروش این گز های آردی نوع تولیدات گزهای آردی گلریز بوده است. تولیدات صورت گرفته از ان شامل گزهای چون:

  • گز آردی گلریز- پسته ای
  • گز آردی گلریز- بادامی
  • گز آردی گلریز- مخلوط
  • گز آردی گلریز- مخصوص

قیمت گز مخلوط

انواع طعم تولیدی گز گلریز آردی

خب پس این تولیدات گزهای گلریز آردی همراه با طعم و مزه های مختلف نیز بوده اند. و یکی از طعم های تولیدی ان که در بازار موجود می باشد گز گلریز ترنجبینی می باشد. البته در بین دیگر برندهای تولیدی این گز گلریز با دیگر طعم ها از انگبین های گیاهی نیز عرضه می شود. در اصل طبق ذائقه و سلیقه های مختلف که در بازار تقاضا می گردد تهیه می شود.

قیمت فروش عمده گز

فروش گز ترنجبینی درجه یک با قیمت مناسب

فروش انواع گز این مرکز که برگرفته از تولیدات برندهای متنوع و متعدد گز اصفهان با بلداجی بوده است می توان گفت بهترین مرکز جهت تامین بازار گز هر منطقه ای از کشور می باشد. پس یکی از این مدل گزهای عرضه شده برای فروش گزهای ترنجبینی نوع آردی گلریز بوده است و قیمت گز آردی گلریز ترنجبینی مخلوط باز با توجه به درصد های تولید شده از این گز می توان متفاوت قیمت ارائه داد. و این درصد های تولیدی از این گز ترنجبینی مخلوط برای فروش اعم از:

  • گز ترنجبینی مخلوط ۱۰ درصد
  • گز ترنجبینی مخلوط ۱۸ درصد
  • گز ترنجبینی مخلوط ۲۰ درصد
  • گز ترنجبینی مخلوط ۳۰ درصد
  • گز ترنجبینی مخلوط ۳۲ درصد

گز زعفرانی لقمه

شرکت بازرگانی گز آراد:
خانم محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09136747925
آدرس کانال: aradgaztrading@
پست الکترونیکی: kpersiangaz@gmail.com

مطلب پیشنهادی

گز مخلوط

فروش انواع گز مخلوط ۲۵۰ گرمی

گز مخلوط از انواع گوناگونی می توان در بازار فروش تهیه کرد که شامل وزن …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تلگرام