بازرگانی گز آراد
خانه / گز معراج / مرکز پخش عمده گز معراج

مرکز پخش عمده گز معراج

گز معراج در پخش بازار ایران توزیعی از تولیدات تمام انواع و اقسام گوناگون گزهای تولیدی را دارا می باشد. در اصل طبق تقاضای بازار هر بخشی تهیه و عرضه می گردد که این پخش عمده گز معراج را می توانید در این مجموعه ی فروش اینترنتی با قیمت مناسب تهیه نماید.

گز معراج

پخش عمده انواع گز در بازار ایران

در بازار شیرینی و تنقلات ایران می توان به وجود انواع گوناگونی اشاره کرد که هر یک طعم و خوشمزه گی مخصوص به خود را دارا هستند. اما بهترین و درجه یک ترین این تنقلات شیرین را در تولیدات گز معرفی کرده اند. این شیرینی سنتی و اصیل ایرانی گز از مواد اولیه ی طبیعی بدون هیچ مواد نگهدارنده ای در نمونه های مختلف از طعم و مزه ها تهیه و تولید شده اند.
پخش عمده ی این انواع گز در بازار علاوه بر مدل های برشی گز از طعم و مزه ها با برندهای تولید کننده ی متعددی ارائه گردیده است. در اصل می تواند مربوط به تولیدات هر یک از قطب های تولیدی گز ایران بوده باشند. پس این پخش عمده انواع گز در بازار ایران عبارتنداز:

 1. گز معراج اصفهان
 2. گز کرمانی اصفهان
 3. گز مظفری اصفهان
 4. گز مرداویج اصفهان
 5. گز شاهکار بلداجی
 6. گز اثلی ۳۰۳ بلداجی
 7. گز نیکومنش اصفهان

گز معراج

عمده تولیدات گز معراج چیست؟

پخش این دوره از گز به صورت عمده در بازار ایران را مربوط به تولیدات گز معراج اصفهان درنظر می گیریم. این تولیدات صورت گرفته از گز معراج اصفهان گرچه تولیدات معروف گز لقمه ای آردی با مغزهای پسته ای بادامی بوده اند تنوعی بالا در مدل های بسته بندی از درصد مغزهای متفاوت را ارائه داده اند. البته تولیدات نمونه های دیگر از گزها با طعم ها را نیز شامل هستند.

 • گز برشی مخلوط ۲۸%
 • گز زعفرانی پسته ۲۸%
 • گز رژیمی پسته ۲۸%
 • گز لقمه پسته خاتم کلاسیک
 • گز لقمه آردی پسته طلایی
 • گز لقمه آردی بادامی نقره ای
 • گز پسته ای لقمه ارسی

قیمت عمده گز آردی

مرکز پخش اینترنتی عمده گز معراج در ایران

مرکز پخش گز هر برندی در برخی از نقاط ایران را همراه با نمایندگی های فروش می توان دید اما پخش عمده گز این مرکز نیز به صورت اینترنتی و مستقیم از مرکز تولیدی تهیه و ارائه می گردد. پس این پخش عمده گز معراج در ایران نیز به همین ترتیب در مراکز فاقد نمایندگی فروش از بخش تولیدی گز در اصفهان به صورت عمده تهیه و ارسال می گردد این امر منجر به فروش با نرخ قیمت های درب کارخانه ای و مناسب می گردد.

گز معراج

شرکت بازرگانی گز آراد:
خانم محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09136747925
آدرس کانال: aradgaztrading@
پست الکترونیکی: kpersiangaz@gmail.com

مطلب پیشنهادی

نمایندگی فروش اینترنتی گز

قیمت انواع گز مخلوط معراج درجه یک

انواع گز درجه یک نوع مخلوط از تولیدات برند گز معراج اصفهان می توان به …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تلگرام