بازرگانی گز آراد
خانه / گز اصفهان / مرکز پخش گز سوهانی لقمه نیم کیلویی اصفهان

مرکز پخش گز سوهانی لقمه نیم کیلویی اصفهان

گز سوهانی لقمه تولید بخش اصفهان که همواره برندهای گوناگونی را عرضه نموده است در این مرکز پخش بدون واسطه و مستقیم اینترنتی بصورت عمده در وزن های متفاوت بسته بندی چون ۵۰۰ گرمی، نیم کیلویی با نوع فله ای به فروش می رسد.

گز سوهانی لقمه

انواع پخش گز لقمه ای اصفهان در بازار

پخش صورت گرفته از تولیدات نوع گز اصفهانی چون گزهای لقمه ای در بازار اصفهان و ایران را تولیدات هر یک از انواع گزهای معرفی شده و نام برده شده در این مرکز می تواند بوده باشد.

گز سوهانی لقمه

پس هر گز تولید اصفهان مربوط به برندهای خاص تولید کننده بوده است که هر برندی ان را نیز با تنوعی از طعم دهنده ها، برش های مختلف با درصد های متفاوت مغزها تهیه تولید و عرضه ی بازار نموده است. یکی از پرطرفدارترین این پخش گزها مربوط به تولیدات گز لقمه ای می باشد که انواع ان در بازار اعم از:

 1. گز لقمه سوهانی
 2. گز لقمه پسته
 3. گز لقمه بادام
 4. گز لقمه مخلوط
 5. گز لقمه بی مغز
 6. گز لقمه طعم دار
 7. گز لقمه کیلویی
 8. گز لقمه بسته بندی
 9. و … .

نمایندگی فروش گز سوهانی

پخش صورت گرفته گز سوهانی لقمه در بازار

پخش درنطر گرفته شده مربوط به تولیدات نوع گز سوهانی لقمه ای بوده است و این گز سوهانی لقمه در بازار باز چون تولیدات نوع گزهای لقمه ای متنوع از نظر برندهای گوناگون بوده است چون گز سوهانی در مجموع در یک مدل تهیه می گردد اما با درجه های کیفی متفاوت در تولید همراه با مدل های مختلف از بسته بندی ها که نمونه های موجود عبارتنداز:

 • گز سوهانی نیم کیلویی
 • گز سوهانی یک کیلویی
 • گز سوهانی پنج کیلویی
 • گز سوهانی کادویی
 • گز سوهانی ۸۰۰ گرمی
 • گز سوهانی ۲۵۰ گرمی

فروش سوهان گزی

خصوصیت گز سوهانی نیم کیلویی تولید شده

خب سفارشات خریدی که از سوهانی ها برای بازار صادرات با پخش در داخل انتخاب می کنند هم در نوع فله ای کیلویی بوده و هم مدل های بسته بندی پاکتی می باشد. و همانطور که اشاره کردیم نوع پاکتی از وزن های متفاوتی همراه هستند. مانند گز سوهانی نیم کیلویی.

فروش گز ارزان صادراتی فروش گز بی مغز فروش گز فله

این گز سوهانی نیم کیلویی پاکتی که پر شده از گز سوهانی های سلفون متالایز و شفاف در طعم های زعفرانی، هل بوده اند و برندهای عرضه شده ی این مرکز فروش تولیداتی از گز سوهانی اصفهان هستند.

مرکز صادرات گز

مرکز پخش آنلاین گز سوهانی اصفهان عمده

پس به این ترتیب در این مرکز پخش آنلاین گز سوهانی اصفهان می توانید عمده تولیدات از بهترین های گز سوهانی درجه یک و مرغوب را در نوع بسته بندی های پاکتی به وزن های چون نیم کیلویی و غیره تهیه و خریداری نماید که براساس وزن درنظر گرفته شده می بینیم که با کمی اختلاف نرخ قیمت فروش همراه هستند.

مرکز صادرات گز

شرکت بازرگانی گز آراد:
خانم محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09136747925
آدرس کانال: aradgaztrading@
پست الکترونیکی: kpersiangaz@gmail.com

مطلب پیشنهادی

گز لقمه 400 گرم

خرید گز لقمه ۲۸درصد پسته بادام ۴۰۰گرم

گز لقمه ۴۰۰ گرم در هر بخشی از مراکز فروش کشور می تواند برگرفته از …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تلگرام