بازرگانی گز آراد
خانه / گز ترنجبینی / پخش عمده گز مخلوط ترنجبینی گلریز کادویی

پخش عمده گز مخلوط ترنجبینی گلریز کادویی

پخش عمده گز مخلوط در بازار تولیدات و فروش گز در ایران را می توان همراه با پخشی از تولیدات نوع گزهای لقمه ای آردی گلریز در ترکیباتی از طعم های مختلف چون ترنجبینی از مدل بسته بندی های کادویی عرضه می شود.

پخش عمده گز مخلوط

گز مخلوط ترنجبینی در بازار گز ایران

گز های تولید شده در بازار گز ایرانی گزهای از نوع لقمه ای آردی و گزهای برشی می باشند. حال که این انواع گزهای معرفی شده می تواند از ترکیب مغزهای پسته ای، بادامی و یا مخلوط تهیه شده باشد. و در این بخش فروش ان مربوط به تولیدات گز مخلوط بوده است. این گز مخلوط می تواند برگرفته از طعم های گوناگون انگبین های گیاهی چون ترنجبینی بوده باشد.
پس وجود این گزهای مخلوط که می تواند یکی از سه مدل گزهای معرفی شده بوده باشد تنوع در تولید را می توان به درصد های تولیدی از مغزهای پسته بادام نام برد که عبارتنداز:

 1. گز مخلوط_ ۱۰%
 2. گز مخلوط_ ۱۸%
 3. گز مخلوط_ ۲۰%
 4. گز مخلوط_ ۲۸%
 5. گز مخلوط_ ۳۲%

پخش عمده گز مخلوط

تولیدات نوع گز گلریز چگونه اند؟

فروش و پخش عمده گز این بخش که مربوط به تولیدات نوع گز گلریز مخلوط بوده است تولیدی صورت گرفته و ارائه شده از این گز گلریز را می توان اینطور توصیف کرد که گزی از مدل گزهای آردی می باشد و همانطور که در بخش قبل گفته شد از نوع انواع مغزها با درصد های نام برده شده عرضه گردیده است. تنها تفاوت وجودی این گزهای گلریز آردی در بازار مدل های بسته بندی ارائه شده است که هر برند تولید کننده ای مدل های مختلف از بسته بندی کادویی و ساده را در بازار توزیع می نماید.

قیمت عمده گز آردی

مرکز پخش انلاین عمده انواع گز گلریز بسته بندی کادویی

پخش عمده گز مخلوط گلریز از نوع پخش تولیدات گز گلریز بسته بندی کادویی بوده است. وجود هر یک از این مدل های بسته بندی کادویی گز گلریز وزن های متغیری را دارند. و این امر منجر به فروش با نرخ قیمت های بالا و پایینی نیز می گردد. برای دسته بندی کردن این انواع گز بسته بندی کادویی گلریز می توان به چند نمونه از انها اشاره کرد که به شرح زیر هستند.

 1. گز کادویی کلاسیک
 2. گز کادویی آبرنگی
 3. گز کادویی شمش طلا
 4. گز کادویی خاتم ترمه
 5. گز کادویی رویال
 6. گز کادویی فلزی
 7. گز کادویی چوبی
 8. گز کادویی طرح طاووس

قیمت انواع گز

شرکت بازرگانی گز آراد:
خانم محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09136747925
آدرس کانال: aradgaztrading@
پست الکترونیکی: kpersiangaz@gmail.com

مطلب پیشنهادی

گز گلریز آنتیک

نمایندگی پخش گز مغزدار گلریز صادراتی آنتیک

گز گلریز آنتیک که از نمونه گزهای مغزدار آردی محسوب می گردد در نوع سفارشات …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تلگرام