بازرگانی گز آراد
خانه / گز ارزان / گز فله و بسته بندی ارزان قیمت دالمن

گز فله و بسته بندی ارزان قیمت دالمن

گز فله و بسته بندی عرضه شده در بازار هر یک خصوصیت و ویژگی های منحصر به فرد خود را دارا می باشد که براساس برندهای تولید کننده تفاوت های را دارا هستند که همراه با قیمت های ارزان و گران به فروش می رسند. مانند عرضه انواع گز بسته بندی فله ی دالمن.

فروش گز ارزان

معرفی تولیدات گز دالمن اصفهان

تولید کنندگان گز در اصفهان که تولیدات خود را با نام های تجاری متفاوتی روانه ی بازار مصرف می کنند هر یک دارای خصوصیت های تولیدی بسیاری بوده اند. و اما این معرفی کوتاه از گزهای دالمن اصفهان را می توان اینطور توصیف کرد که من جمله کارخانجات تولیدی گز در قطب صنعتی بوده است و در کنار تولیدات عمده و انبوه از انواع گزهای لقمه ای آردی صنعتی تولیداتی از نوع شیرینی جات چون شالون های شکلاتی زعفرانی با معجون های مغزدار را نیز دارا می باشد. پس هر یک طعم های خوشمزه ای را دارند.

گز فله و بسته بندی

تولیدات نوع گز فله دالمن چگونه است؟

اما نوع گزهای فله ای که از تولیدات گزهای دالمن روانه ی بازار مصرف شده اند. همانطور که گفته شد تولیداتی از نوع گزهای لقمه ای آردی را دارند ولی نمونه های فله ای ان که مربوط به گزهای لقمه ای می باشد همان مغزهای پسته ای، بادامی با نوع مخلوط است که درصد های درنظر گرفته شده و تولیدی اعم از:

  1. گز فله پسته بادام- لقمه ۱۰%
  2. گز فله پسته بادام- لقمه ۱۸%
  3. گز فله پسته بادام- لقمه ۲۸%
  4. گز فله پسته بادام- لقمه ۳۸%

سفارش گز صادراتی

آشنایی با انواع بسته بندی گز دالمن

حال توضیح مختصری راجع به مدل های بسته بندی ارائه داده شده از گزهای دالمن که همانند هر شرکت تولیدی طرح های زیبا و به روزی از انواع بسته بندی ها را دارا بوده که پر شده از گزهای لقمه ای با آردی که براساس درصد های گز هر یک طرح های ثابت و مشخصی را دارند و این مدل بسته بندی ها با این صورت نامگذاری شده اند مانند:

  • گز بسته بندی کلاسیک
  • گز بسته بندی فانتزی
  • گز بسته بندی آبرنگی

فروش گز لقمه بادام دالمن

مرکز فروش انواع گز با قیمت ارزان

پس به این ترتیب در این مجموعه ی بازار گز پزان می توانید این گز فله و بسته بندی عمده برای خرید از تولید کننده ی گز اصفهان دالمن را در این بخش درخواست دهید که همراه با قیمت های ارزان و مناسب به فروش می رسند. البته قیمت ارزان از گزها در بازار نیز کیفیت های متفاوتی را دارند که در این مچموعه از دیگر برندها نیز پیشنهاد داده می شود.

شرکت بازرگانی گز آراد:
خانم محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09136747925
آدرس کانال: aradgaztrading@
پست الکترونیکی: kpersiangaz@gmail.com

مطلب پیشنهادی

گز مغزدار بادام

خرید گز مغزدار بادام نارگیلی ۱۰% فله

گز مغزدار بادام که در مجموعه واحدهای تولیدی همراه با اقسام گوناگونی از طعم ها …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تلگرام