بازرگانی گز آراد
خانه / گز بادام / خرید گز لقمه ای مغز بادام

خرید گز لقمه ای مغز بادام

گز لقمه ای مغز بادام یکی از سفارشات خرید گز در بازار بوده است که توسط کارشناسان مجرب تولید کننده ی گز از بخش اصفهان بلداجی عرضه ی بازار شده اند که می توانید همراه با درصد های متفاوت از مغز بادام اعم از گز مغز بادام ۱۸%، ۲۸%، ۳۸% با ۴۲% مخصوص سفارشی تهیه نماید.

گز لقمه ای مغز بادام

لیست تولیدات انواع گز لقمه ای

اینکه بخواهیم تولیدات نوع گز ایرانی را لیست و یا دسته بندی نمایم می توان به دسته های تولیدی از سه مدل گز معروف ایرانی ان را نام برد و معرفی کرد که بسیار در بازار رایج و مشهور هستند و ان هم تولیدات نوع گزهای لقمه ای آردی با سکه ای بوده اند.

گز لقمه ای مغز بادام

اما موضوع این بخش را ما پیش می بریم به معرفی لیستی از تولیدات انواع گزهای لقمه ای، در اصل پرفروش ترین نوع گز در بازار. پس این لیست تولیدات گز لقمه ای در بخش تولیدات می توان به دو دسته ی گز لقمه ای مغزدار با گز لقمه ای بی مغز تقسیم بندی گردد.

گز لقمه ای مغز بادام

علاوه بر دسته بندی مغزدار بودن یا بی مغز بودن گز می توانیم به دسته های تولیدی از طعم های گوناگون هم اشاره کرد همچنین عرضه ی نوع فله ای با بسته بندی گز. پس شرح مختصر این لیست تولیدات انواع گز لقمه ای عبارتنداز:

 1. گز مغزدار بادام
 2. گز مغزدار پسته
 3. گز مغزدار مخلوط
 4. گز طعم دار میوه ای
 5. گز طعم دار انگبینی
 6. گز کیلویی مغزدار
 7. گز بسته بندی مغزدار
 8. گز لقمه ای ۱۰%_ ۴۲% بادام پسته
 9. و …. .

گز لقمه ای مغز بادام

تولیدات نوع گز مغز بادام چگونه است؟

گز مغز بادام در هر مدل از برش های گزی یافت می شود همراه با طعم های گوناگون از درصد های مختلف درنظر گرفته شده ی مغزهای بادامی. علاوه اینها می بینیم که این گز مغز بادام از درجه های کیفی متفاوت در تولید هم برخودار بوده است پس به این دلیل می باشد که گاهی با قیمت های ارزان تری یافت می شود. البته در مجموع گز مغز بادام از ارزان قیمت ترین نوع گزهای مغزدار محسوب می گردد. نمونه های موجود از گز مغز بادام در بازار عبارتنداز:

 • گز مغز بادام ۲۵۰ گرمی
 • گز مغز بادام ترنجبینی
 • گز مغز بادام پاکتی
 • گز مغز بادام فله ای
 • گز مغز بادام کادویی
 • گز مغز بادام نارگیلی

گز لقمه ای مغز بادام

پرفروش ترین نوع گز مغز بادام کدام یک می باشد؟

همانطور که اشاره کردیم تولیدات صورت گرفته از گزهای مغز بادام مدل های لقمه ای آردی با سکه ای بوده اند حال اینکه پرفروش ترین این گزهای مغز بادام کدام یک بوده است می دانیم که نوع گز لقمه ای مغز بادام پرطرفدارترین در هر نوع سفارش خریدی بوده است که دو مدل گز می تواند در بازارهای فروش خاص برای خریداران خاص ارائه گردد.

گز لقمه ای مغز بادام

عمده فروشی گز لقمه ای مغز بادام در خرید اینترنتی

پس در این عمده فروشی اینترنتی می توانید این بهترین های صورت گرفته از تولیدات گزهای لقمه ای مغز بادام را در سفارشات خرید اینترنتی بطور مستقیم از مرکز تولیدی با قیمت های ارزان تهیه نماید. سفارشاتی در جهت توزیع و پخش در بازارهای داحلی با سفارشات خرید گز برای بازارهای صادراتی.

گز لقمه ای مغز بادام

شرکت بازرگانی گز آراد:
خانم محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09136747925
آدرس کانال: aradgaztrading@
پست الکترونیکی: kpersiangaz@gmail.com

مطلب پیشنهادی

گز صادراتی بلداجی

فروش انواع گز لقمه ای صادراتی بلداجی

گز صادراتی بلداجی که متشکل از تولیدات گزهای لقمه ای آردی با سکه ای بوده …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تلگرام