بازرگانی گز آراد
خانه / گز بادام / خرید گز مغزدار بادام نارگیلی ۱۰% فله

خرید گز مغزدار بادام نارگیلی ۱۰% فله

گز مغزدار بادام که در مجموعه واحدهای تولیدی همراه با اقسام گوناگونی از طعم ها بوده اند و شامل درصد مغزهای متفاوتی نیز هستند در این بخش می توانید خرید مدل گز لقمه بادامی با طعم نارگیل را در نوع فله ای و بسته بندی شده تهیه نماید.

گز مغزدار بادام

دسته بندی تولیدات گز مغزدار

دسته بندی گز این شیرینی سنتی و اصیل ایرانی به دو گروه گزهای بی مغز و گز مغزدار دسته بندی می شود که هر یک از این دو گروه از تولیدات گز خود به چند زیر بخش دیگر تقسیم بندی می شود که به این ترتیب هستند. دسته بندی گروه گزهای بی مغز را می توان تنها در چند نوع دید و اشاره کرد که شامل گزهای بی مغز لقمه ای با گز لقمه سوهانی معروف هستند.

گز مغزدار بادام

و اما مدل گزهای مغزدار تولید شده لیستی از مجموعه اقسام گوناگون گزها بوده اند اعم از مدل مغزهای متفاوت در تولید، درصد مغزهای متفاوت با طعم های که برای هر نوع گزی لحاظ می کنند که لیست و ارائه ی این مدل گزهای مغزدار عبارتنداز:

 1. گز مغزدار بادام
 2. گز مغزدار پسته ای
 3. گز مغزدار مخلوط
 4. گز مغزدار گردویی
 5. گز مغزدار آجیلی
 6. گز مغزدار فندوقی
 7. گز مغزدار بادام زمینی

حال وجود هر یک از این مدل گزهای مغزدار ارائه شده شامل درصد های بالا و پایین هر یک از این مغزها بوده اند در کنار ان همانطور که گفته شد بخشی از طعم های متنوع سنتی و صنعتی را دارا هستند. در ادامه اشاره ای می کنیم به مجموعه طعم های لحاظ شده برای نوع و مدل گزهای مغزدار بادامی که اعم از:

 • گز مغز بادام با طعم نارگیلی
 • گز مغز بادام با طعم زعفرانی
 • گز مغز بادام با طعم ترنجبینی
 • گز مغز بادام با طعم بیدمشکی
 • گز مغز بادام با طعم شکلاتی
 • گز مغز بادام با طعم میوه ای

گز مغزدار بادام

گز مغزدار بادام

مرکز خرید گز نارگیلی ۱۰% فله

خرید و فروش این بخش از گزهای عرضه شده در این مجموعه از بازار فروش اینترنتی گز ایران در ارتباط با تولیدات نوع و مدل گز مغزدار بادام با طعم نارگیلی بوده است که تولیدات صورت گرفته از ان گز مغز بادام نارگیلی ۱۰% بوده است که هم در نوع و مدل کیلویی فله قابل عرضه و فروش بوده اند هم در نوع بسته بندی شده هستند.

براساس نوع مغز و درصد مغز لحاظ شده می توان گفت دارای نرخ قیمت فروش ارزان و مناسبی می باشند و همچنین پرطرفدار در بین گروه های مختلف سنی از بازارهای فروش مختلف در کشور و بازار صادرات بوده است.

گز مغزدار بادام

شرکت بازرگانی گز آراد:
خانم محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09136747925
آدرس کانال: aradgaztrading@
پست الکترونیکی: kpersiangaz@gmail.com

مطلب پیشنهادی

گز 28% پسته

مرکز پخش گز ۲۸% پسته لقمه ای

گز ۲۸% پسته که از نوع تولیدات گزهای لقمه ای با گز آردی و سکه …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تلگرام