بازرگانی گز آراد
خانه / گز اصفهان / فروش بهترین گز لقمه ۲۸% اصفهان دالمن

فروش بهترین گز لقمه ۲۸% اصفهان دالمن

فروش بهترين گز لقمه اعم از مغز پسته اي يا بادامي با درصد هاي متفاوت چون ۲۸% را مي توانيد در اين بخش از توليدات گز اصفهان با برندهاي مختلف تهيه نمايد که پيشنهاد اين بخش در ارتباط با توليدات گز دالمن شرکت شرين زرمان ايرانيان مي باشد.

فروش بهترین گز لقمه

معرفي توليدات بهترين گز لقمه اصفهان

براي معرفي و آشنايي بيشتر با توليدات گز اصفهان گزهاي لقمه اي و آردي از نمونه هاي معروف و پرفروش گز اين قطب توليدي بوده است. در کنار ان توليدات نوع گز لقمه اي از حجم بالاي برخودار هستند همچنين تنوع در توليدات را نيز شامل مي گردد. پس اين بهترين هاي توليد شده از گز لقمه اي به دسته هاي مختلفي از طعم و مزه، درصد متفاوت مغزهاي پسته بادام با مدل هاي متنوع از بسته بندي و فله اي در بازار عرضه شده اند که نمونه هاي توليدي از اين بهترين گز لقمه به شرح زير هستند.

  1. گز لقمه ای پسته بادام ۱۰%- انگبینی
  2. گز لقمه ای پسته بادام ۱۸%- بیدمشکی
  3. گز لقمه ای پسته بادام ۲۰%- ترنجبینی
  4. گز لقمه ای پسته بادام ۲۸%- شیرخشتی
  5. گز لقمه ای پسته بادام ۳۸%- عسلی

سفارش گز صادراتی

انواع گز لقمه توليد دالمن اصفهان

با وجود تنوع طعم هاي ياد شده از توليدات گز لقمه اي در بازار توليدات گز لقمه دالمن به اين ترتيب مي باشد که شامل موارد ارائه داده شده در بخش قبل بوده است اما همراه با درصدهاي مشخص و خاص معرفي شده توسط اين شرکت تهيه و توليد مي گردد. و تنوع در توليدات مربوط به مدل هاي بسته بندي گز لقمه اي اين برند مي باشد که عبارتنداز:

  • گز لقمه ای پسته بادام- گلدانی
  • گز لقمه ای پسته بادام- کلاسیک
  • گز لقمه ای پسته بادام- فانتزی
  • گز لقمه ای پسته بادام- آبرنگی
  • گز لقمه ای پسته بادام- سینگل

فروش گز لقمه بادام دالمن

فروش عمده گز لقمه ۲۸% دالمن در بازار جهاني

فروش بهترين گز لقمه اصفهان اين مرکز در بازارهاي داخلي و جهاني علاوه بر همراه بودن فروش توليدات گز دالمن اصفهان همراه با ديگر برندهاي توليد کننده ي گز اصفهان بهترين گز لقمه اي از طعم هاي گوناگون با قيمت هاي مناسب عرضه مي نمايند.
فروش اختصاص يافته ي اين بخش از گزهاي لقمه اي دالمن مربوط به توليدات گز لقمه ۲۸% اين برند مي باشد که به اين ترتيب روانه ي بازار مصرف نموده است. اين گز لقمه ۲۸% دالمن در مغزهاي پسته اي با مخلوط ان توليد شده است که البته نوع گز ۲۸% مغز بادام را مي توان در ارتباط با توليدات گز آردي ان نام برد که در نوع گزهاي آردي گلريز دايره اي شکل از بسته بندي هاي کلاسيک همراه بوده است.

فروش بهترین گز لقمه

شرکت بازرگانی گز آراد:
خانم محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09136747925
آدرس کانال: aradgaztrading@
پست الکترونیکی: kpersiangaz@gmail.com

مطلب پیشنهادی

گز سکه ای

فروشگاه فروش عمده گز سکه اصفهان

گز سکه ای اصفهان که در نوع تولیدات گزهای فله ای و بسته بندی کادویی …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تلگرام