بازرگانی گز آراد
خانه / گز بسته بندی / قیمت گز پسته ای مجلسی بسته بندی

قیمت گز پسته ای مجلسی بسته بندی

گز مجلسی بسته بندی موجود در این بخش که از دسته تولیدات گزهای آردی، سکه ای با لقمه ای نوع مغز پسته، بادام و مخصوص ارائه می گردد بنابر درصد مغزهای بالا و پایین دارای قیمت فروش متفاوتی هستند که عمده برای بازار پخش داخل با صادرات عرضه می گردد.

گز مجلسی بسته بندی

انواع بسته بندی گز مجلسی در بازار

در بازار فروش شیرینی و تنقلات شیرین با نمونه های گوناگونی از ان روبه رو می شویم که گز جزء یکی از برترین های شیرینی جات ها معرفی شده است براین اساس که دارای ارزش غذایی بالایی بوده و سالم ترین نوع شیرینی بوده که از هیچ گونه مواد نگهدارنده ای استفاده شده است.

گز مجلسی بسته بندی

این شیرینی گز که از سوغاتی های بخش اصفهان بلداجی بشمار می رود قطب های تولیدی ان در کشور نیز همین دو مرکز نام برده شده می باشد و انچه از گز را تهیه تولید و روانه ی بازار مصرف نموده است تنوعی از دسته تولیدات مختلف انواع گزها بوده است چون گزهای مغزدار تا بی مغز. که نوع مغزدار از تنوع بیشتری همراه بوده است از جنبه های مختلف چون :

 1. در نوع بسته بندی
 2. طعم گز
 3. نوع مغز مصرفی
 4. درصد مغز مصرف شده
 5. نوع برش گزی
 6. برند تولید کننده

گز مجلسی بسته بندی

و … که ما در این بخش ادامه می دهیم به معرفی نوع بسته بندی گز از مدل گز بسته بندی مجلسی، چون در واقع این بسته بندی گز در بازار نیز خود دنیای از طرح های گوناگون را دارا بوده براساس سلیقه های مختلف هر واحد تولید کننده ی گز در کشور. دسته بندی براساس نوع بسته بندی عبارتنداز:

 • بسته بندی گز مجلسی
 • بسته بندی گز کادویی
 • بسته بندی گز لوکس
 • بسته بندی گز سازمانی

و من جمله تولیدات ارائه شده از بسته بندی گز مجلسی همانطور که گفته شده برگرفته از تنوع برش های گزی با درصد مغزهای متفاوت و … همراه بوده که برخی از نمونه بسته بندی گز مجلسی که می توان نام برد و معرفی کرد مربوط به تولیدات گز آنتیک اصفهان می باشد که به این ترتیب هستند.

 1. گز لقمه ای ۳۰% پسته (جعبه ترمه)
 2. گز لقمه ۳۵% پسته (جعبه ترمه بزرگ)
 3. گز لقمه ۴۰% مغز پسته
 4. گز لقمه ۳۰% پسته ( جعبه شطرنج)
 5. گز لقمه ۳۰% پسته ( جعبه ساعت)
 6. گز لقمه ۳۰% پسته شاه انگبینی
 7. گز لقمه ۴۰% پسته ( جعبه گزخوری )

گز مجلسی بسته بندی

فروش گز بسته بندی پسته ای با قیمت مناسب

خب در بخش قبل به معرفی برخی از مدل های بسته بندی جعبه گز ها اشاره کردیم که وجود هر یک از این انواع گز بسته بندی شده براساس وزن و درصد مغز انها دارای نرخ قیمت های فروش متفاوتی هستند. البته بنابر وجود برندهای تولید کننده ی متعدد و بسیار در بازار می توان به وجود سایر این انواع گز بسته بندی مجلسی نیز اشاره کرد که بنابر برخی خصوصیت ها با قیمت مناسب به فروش می رسند.

گز مجلسی بسته بندی

شرکت بازرگانی گز آراد:
خانم محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09136747925
آدرس کانال: aradgaztrading@
پست الکترونیکی: kpersiangaz@gmail.com

مطلب پیشنهادی

گز لقمه 400 گرم

خرید گز لقمه ۲۸درصد پسته بادام ۴۰۰گرم

گز لقمه ۴۰۰ گرم در هر بخشی از مراکز فروش کشور می تواند برگرفته از …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تلگرام